| UPC | 011356324665 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32466 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 2 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |

Promotion Bar Text
$755.73
SAVAGE ARMS 110 TRAILBLAZER XP 6.5PRC 22″
| UPC | 011356324665 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32466 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 2 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |