| UPC | 023614869238 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
BRN 036115227 XB2 COMP SPL LR,SR 7 MM 26
BRN 036115227 XB2 COMP SPL LR,SR 7 MM 26
$769.99
BRN 036115227 XB2 COMP SPL LR,SR 7 MM 26




