| UPC | 011356324825 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32482 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |

Promotion Bar Text
$755.73
Savage Arms 32482 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
| UPC | 011356324825 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32482 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |