| UPC | 023614899983 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 525241102 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Sights | Ramped Post Front/Adj Rear |
Promotion Bar Text
| UPC | 023614899983 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 525241102 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Sights | Ramped Post Front/Adj Rear |