| UPC | 011356324931 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32493 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
Savage Arms 32493 110 Trailblazer 7mm Rem Mag 3+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
Savage Arms 32493 110 Trailblazer 7mm Rem Mag 3+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
$755.73
Savage Arms 32493 110 Trailblazer 7mm Rem Mag 3+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand




