| UPC | 011356326515 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32651 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Savage Arms 32651 110 Core Hunter Full Size 6.5 Creedmoor 10+1 22″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Hunter Green AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
Savage Arms 32651 110 Core Hunter Full Size 6.5 Creedmoor 10+1 22″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Hunter Green AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
$885.80
Savage Arms 32651 110 Core Hunter Full Size 6.5 Creedmoor 10+1 22″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Hunter Green AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand




