| UPC | 850078799678 |
|---|---|
| Manufacturer | One Horse |
| Manufacturer Part Number | OH-OG04 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 0.0 |

Promotion Bar Text
$472.95
ONE HORSE OH-15 COMPLETE RIFLE – 300AAC 16″ 30RD MAGPUL BLACK
| UPC | 850078799678 |
|---|---|
| Manufacturer | One Horse |
| Manufacturer Part Number | OH-OG04 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Capacity | 30 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 0.0 |