Faxon Firearms FXPRO6A125GA1075 Pro 6mm ARC 10+1 12.50″ Black Nitride Match Grade Threaded Barrel, Black Aluminum Receiver w/Picatinny Rail, M-LOK Handguard, Black SB Tactical SBA3 Brace, Ergonomic G
Out of stock
Email me when this item is back in stock.
SKU: ZND|GFXPRO6A125GA10Categories: AR PistolsTags: Online Only
UPC
Manufacturer
Faxon Firearms
Manufacturer Part Number
FXPRO6A125GA1075
Action
Semi-Auto
Barrel Length
12.50"
Caliber/Gauge
6MM ARC