| UPC | 810180300872 |
|---|---|
| Manufacturer | Thompson/Center |
| Manufacturer Part Number | 8180R |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Length | 26" |
| Model | Encore |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-8 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No |
Thompson Center Arms, LLC 8180R Encore 6.5 Creedmoor 26″ Stainless Steel Fluted Threaded
Thompson Center Arms, LLC 8180R Encore 6.5 Creedmoor 26″ Stainless Steel Fluted Threaded
$374.90
Thompson Center Arms, LLC 8180R Encore 6.5 Creedmoor 26″ Stainless Steel Fluted Threaded
Out of stock



