| UPC | 719307618763 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | AC22046 |
| Length | 4.74" |
| Model | Cantilever |
| Mount Height | 1.535" |
| Mount Type | Cantilever |
| Product Type | Mount |

Promotion Bar Text
$266.90
Trijicon AC22046 Cantilever Matte Black Aluminum 34mm Tube Bolt Action 20 MOA
| UPC | 719307618763 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | AC22046 |
| Length | 4.74" |
| Model | Cantilever |
| Mount Height | 1.535" |
| Mount Type | Cantilever |
| Product Type | Mount |